515 346 649, 515 440 711 ferio@ubezpieczenia7dni.pl

 

UBEZPIECZENIA na zycie 480x340Ubezpieczenia na życie są ubezpieczeniami, których celem jest ochrona zarówno życia i zdrowia ludzkiego poprzez zagwarantowanie odpowiedniego świadczenia w określonych przypadkach.
Posiadamy także ubezpieczenia grupowe oraz ofertę z każdej z wyróżnionych grup:

1. Ubezpieczenia na życie terminowe, na życie i dożycie (Świadczenie wypłacane jest zawsze: w przypadku śmierci, dożycia lub wygaśnięcia polisy – Idealna opcja na dodatkową emeryturę) oraz bezterminowe

2. Ubezpieczenia Posagowe
Aktualnie cieszące się ogromną popularnością wśród rodziców, dziadków oraz chrzestnych – jako prezent, gdzie ubezpieczonym jest rodzic lub dowolna osoba a wskazane dziecko otrzymuje zgromadzone środki na koniec(środki na studia lub już po by zapewnić lepszy start) lub w przypadku śmierci opiekuna otrzymuje gwarantowaną comiesięczną rentę a na koniec – również wcześniej ustaloną kwotę. Jest to również doskonałe zabezpieczenie w przypadku śmierci wspomagające finansowo samotnego rodzica w zapewnieniu dobrych warunków do nauki i startu w przyszłość w przypadku tak trudnego okresu jak śmierć Ojca lub Matki.

 

Przykład:

tabelka w załączniku

3. Ubezpieczenia związane z funduszem kapitałowym(szczegóły u doradcy)

4. Ubezpieczenia rentowe

5. Ubezpieczenia wypadkowe i chorobowe

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE KONIN UMOŻLIWIAJĄ START FINANSOWY TWOIM DZIECIOM, ZABEZPIECZA CIEBIE I RODZINĘ FINANSOWĄ, JEDNOCZEŚNIE GROMADZĄC OSZCZĘDNOŚCI ORAZ POMAGA W ZABEZPIECZENIU KREDYTU HIPOTECZNEGO.
ZAPRASZAMY DO NASZEJ SIEDZIBY W MIEJSCOWOŚCI KONIN.